Cześć! Świetnie dziś wyglądasz :)

Szukaj

ŁĄKA HAPPY BAR

30 cze, 2023

Łąka Happy Bar, Gdańsk

Azjatycka kuchnia fusion w sercu Gdańska

Dolne Miasto Gdańsk

Dolne Miasto w Gdańsku to dzielnica unikatowa. Można śmiało powiedzieć, że ma w sobie odrobinę londyńskiego Brick Lane i berlińskiego Kreuzberg’a.

Dlatego właśnie Piotr aka Baho, właściciel Łąki i nasz przyjaciel, upodobał sobie tą dzielnicę. Założył miejsce, które genialnie rezonuje z klimatem tych legendarnych, europejskich dzielnic. Łąka Happy Bar mieści się w Królewskiej Fabryce Karabinów na ulicy Łąkowej. Fabryczne, przestronne przestrzenie wypełnia teraz zapach azjatyckiej kuchni fusion.

Smaki Azji

Menu

W Łące można zjeść pyszne śniadanie. Popularnością cieszą się nieustająco Gofry Okonomiyaki z warzywami, jedwabiste omlety z “wolnych jajek” czy też przeróżne wariacje jajek w koszulkach z sosem holenderskim, szpinakiem lub łososiem.

Znajdziecie w menu również chrupiące Boczniaki, Katsu fryty, świetny Udon i Pad Thai. Weganin, wegetarianin czy też mięsożerca – każdy znajdzie w Łące coś dla siebie.

W wnętrzu Łąka Baru możecie rozsiąść się wygodnie na krzesłach Trojka. Nie będziemy ukrywać, że wyglądają obłędnie w tej przestrzeni. Dla tych, którzy mają już wypełnione brzuchy lub muszą poczekać chwilę na wolny stolik czekają fotele Ginka w kilku wersjach.

Udostępnij

polecane produkty

Napisz do nas