Moose | Tabanda

Zaloguj

Zaloguj

Nazwa użytkownika witryny Tabanda.
Hasło powiązane z nazwą użytkownika.

Rejestracja

Zarejestruj przez e-mail Zaloguj / Zarejestruj się przezFacebook

Zarejestruj się i zdobądź 10% zniżki na pierwsze zakupy

NoweSale
MAMA Moose Stolik kawowy
dębowy | ⌀ 79×37,5 cm
3 290,00 zł
New: 
WYBIERZ WYKOŃCZENIE: 
Summary: 
MATERIAŁY I TECHNOLOGIA

Wys: 37.5 | Śr: 79 cm

NOGI: sklejka brzozowa grubości 30mm fornirowana dębem, cięta numerycznie; wykańczana ręcznie i olejowana; elementy skręcane za pomocą czterech śrub;
Content: 
BLAT: szkło hartowane optiwhite gr. 8mm;

Produkt jest przygotowany do łatwego samodzielnego montażu;
Banners: 
69
70
71
72

ŁOŚ

W Tabandzie kochamy przyrodę. Podczas jednej z naszych sportowo-krajoznawczych wycieczek zaczęliśmy się zastanawiać: jak wyrazić bogactwo fauny i flory w minimalistycznej, meblarskiej formie? Odpowiedzią okazał się ŁOŚ – stolik kawowy inspirowany naturą.

Jego podstawę tworzą cztery identyczne moduły sklejki, wycięte na kształt bujnego poroża. Wspólnie dźwigają one elegancki, okrągły blat, wykonany z bezbarwnego szkła OPTIWHITE™. Mając na uwadze dobro przyrody, ograniczyliśmy zużycie materiału i każdą z nóg zbudowaliśmy z trzech niewielkich puzzli. Dzięki temu, do wybudowania jednego ŁOSIA wystarcza zaledwie pół metra kwadratowego sklejki!

Ledwie go zaprojektowaliśmy, a nasz mały ŁOŚ zdążył się już ustatkować i założyć rodzinę! Teraz możecie przygarnąć ŁOSIA w trzech różnych rozmiarach: PAPA ŁOŚ (⌀99cm), MAMA ŁOŚ (⌀79cm) i BABY ŁOŚ (⌀59cm).

Podczas Łódź Design Festival 2012, ŁOŚ tak bardzo się wszystkim spodobał, że otrzymał nagrodę Must Have jako dobrze zaprojektowany przedmiot na polskim rynku.