Cześć! Świetnie dziś wyglądasz :)

Szukaj

WYJAZD SKITOUROWY W TATRY

30 gru, 2020

TABANDA + FREERIDE ACADEMY + TATRY

DZIELIMY SIĘ PASJĄ DO GÓR

SKITOURING Z TABANDĄ

Sport i przygoda to dla nas sposób na szczęśliwe życie.

Aktywności na łonie natury to nasz narkotyk. W takich okolicznościach poznaliśmy się lata temu i wciąż nas to spaja. Wspólnie uprawiane sporty poza domem, wspomnienia, emocje i radość z tym związana to paliwo naszego trio. Takie chwile są dla nas bardzo inspirujące, ładujące i odświeżające. Reset, pauza, przecinek, stop klatka. Nazywać to można różnie. Efekty są nieocenione.

ZASZCZEPIĆ PASJĘ W INNYCH

Lubimy się dzielić

Wiedząc jakie dobrodziejstwa dla głowy, kreatywności i dobrego samopoczucia mogą dać aktywności na łonie natury postanowiliśmy stworzyć autorski Activity Bar. Podzielić się zajawką, umiejętnościami, doświadczeniami i emocjami.

ŚNIEG I GÓRY

Eksploracja gór z ekspertami.

Weekend skitourowy w Tatrach wtajemniczy w tematykę śniegowo-górską każdego kto chce doświadczać przygody na łonie natury. Freeride, skitour, zimowa turystyka i wiedza lawinowa to elementy, których nie zabrakło na naszym wyjeździe. Weekend został zorganizowany wraz z ekspertami górskiej turystyki Freeride Academy. Wspaniałymi ludźmi i naszymi przyjaciółmi. Przygoda z uśmiechem, pozytywną adrenaliną i rozbudzoną endorfiną. 

Udostępnij

Napisz do nas