Cześć! Świetnie dziś wyglądasz :)

Szukaj

FAQ

REKLAMACJE

W JAKI SPOSÓB ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ?

Należy sporządzić protokół reklamacyjny i odesłać reklamowany produkt na adres:

TABANDA 
PPNT Budynek IVE 005  
Al. Zwycięstwa 96/98 
81-451 Gdynia

w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Wszelkie reklamacje rozpatrujemy w ciągu 5 dni roboczych od ich wpłynięcia. Koszt odesłania towaru reklamowanego zwracamy po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, koszt nieuzasadnionej reklamacji pokrywa kupujący.

CO SIĘ STANIE, JEŻELI KURIER PRZYJDZIE DO MNIE, A MNIE NIE BĘDZIE AKURAT W DOMU?

Kurier ma obowiązek zostawić informację (awizo) ze swoim numerem telefonu i prośbą o kontakt. W przypadku nieobecności odbiorcy kurier będzie próbował dostarczyć ją ponownie, a jeśli to się nie uda, wskaże gdzie i kiedy można osobiście odebrać przesyłkę.

CO NALEŻY ZROBIĆ W PRZYPADKU OTRZYMANIA USZKODZONEJ PRZESYŁKI?

W przypadku zastrzeżeń do stanu przesyłki czy ilości zamówionego towaru należy spisać protokół szkody w obecności kuriera. W protokole powinna ujęta być data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków. Tylko ze spisanym protokołem możliwa jest wymiana produktów na nowe. Jeżeli zauważą Państwo uszkodzenie po odjeździe kuriera, należy skontaktować się z firmą kurierską i zażądać przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Wszelkie reklamacje mogą być zgłaszane w terminie do 10 dni od chwili odbioru przesyłki. Po tym terminie reklamacje związane z uszkodzeniem towaru nie będą rozpatrywane. Po otrzymaniu protokołu gwarantujemy wymianę produktu wadliwego, uszkodzonego lub niekompletnego na produkt wolny od wad, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócimy równowartość jego ceny lub zaoferujemy inny produkty dostępny w sklepie.

ZAMÓWIENIA

CZY MOGĘ ZADAĆ DODATKOWE PYTANIA O PRODUKT TELEFONICZNIE? POD JAKI NUMER MAM DZWONIĆ?

Tak, oczywiście chętnie udzielimy Tobie dodatkowych informacji pod numerem telefonu (+48) 509 822 218 w godz. 8:00 do 17:00 w dni robocze.

CZY MOŻNA ODEBRAĆ ZAMÓWIONY TOWAR OSOBIŚCIE?

Nie, nie jest to możliwe.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ TOWAR, KTÓRY OTRZYMAŁEM? JEST NOWY, W ORYGINALNYM PUDEŁKU.

Tak. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” możesz zrezygnować z produktu kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe w przypadku, gdy towar nie był używany i jest w oryginalnym opakowaniu. Prawu temu nie podlegają produkty przygotowywane na zamówienie. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na wskazane przez Ciebie konto lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Zwrotowi nie podlega jedynie koszty dostawy i odesłania towaru.

ZAMÓWIŁEM TOWAR, ALE NIE DOSTAŁEM OD WAS POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA. DLACZEGO?

Towar został błędnie zamówiony. Jeżeli poprawnie wypełniłeś zamówienie, to powinniśmy je otrzymać, a Ty dostaniesz e-mail z potwierdzeniem. Brak takiego e-maila oznacza, że nie mamy zamówienia w bazie. Prosimy spróbować jeszcze raz od początku.

CZY PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA MOŻLIWA JEST JEGO ZMIANA LUB ANULOWANIE?

Tak. Na prośbę klienta przekazaną e-mailem możemy dokonać zmian w złożonym zamówieniu lub je anulować, o ile nie zostało ono przez nas zrealizowane. Prosimy o powołanie się na numer zamówienia – ułatwi to obsługę. Jeśli zamówienie zostało zrealizowane, należy dokonać zwrotu przesyłki na własny koszt.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI TOWARU?

Nie, nie jest to możliwe w systemie, natomiast można skontaktować się telefonicznie z biurem handlowym pod nr +48 509 822 218 i ustalić możliwość i warunki rezerwacji.

CO SIĘ DZIEJE W PRZYPADKU WYDŁUŻENIA CZASU REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

W przypadku wydłużenia czasu realizacji zamówienia kontaktujemy się z Klientem i przedstawiamy najbliższy możliwy termin jego realizacji. W przypadku braku zgody Klienta, anulujemy zamówienie, a w przypadku dokonania zapłaty z góry, zwrócimy pieniądze.

JAKIE KARTY KREDYTOWE HONORUJEMY?

Karty, które honorujemy, to: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB.