Cześć! Świetnie dziś wyglądasz :)

Szukaj

CZEŚĆ

Jesteśmy Tabanda.
Projektowanie to nasza pasja.
Owocem tego są ponadczasowe meble i doświadczenia, którymi się z Wami dzielimy.

Z uwagą i ciekawością podchodzimy do świata, a nowe relacje tworzymy z zaufaniem. Wiemy, że w taki sposób buduje się przyjaźń i miłość.

Naturę traktujemy na poważnie i bierzemy do serca wartości jakich nas uczy. Dzięki temu umiemy dążyć do równowagi.

Jesteśmy odważni, a sport i przygoda to dla nas sposób na szczęśliwe życie. Razem tworzymy wyjątkowy zespół.
Wszystkiego dobrego!

MOCNE TRIO

Tworzymy wyjątkowy zespół.

Filip + Megi + Tomek

Harmonijny organizm. Nasz fundament.

Niezmieninie od początku istnienia. Przyjaźnimy od czasów studenckich, a wspólne pasje sportowe i spędzanie czasu na łonie natury związały nasze losy na dobre.

Nasza trójka tworzy zespół projektowy. Wspólnie wypracowaliśmy odważny styl oparty na subtelnych kontrastach i nieoczywistych zestawieniach. Każdy projekt i mebel skrywa w sobie cechy każdego z nas. Wierzymy we współpracę. Różne punkty widzenia otwierają szeroki horyzont. Ciekawość, otwartość, chęć wymiany myśli, doświadczeń i wiedzy tworzą mądre i trwałe rozwiązania. Gdyż nie się zdobyć K2 w pojedynkę.

„Projektujemy i produkujemy fajne rzeczy”. To nasze motto nieprzerwanie od 2009 roku.

NASZE WARTOŚCI

Wszystkiego dobrego!

To pozdrowienie bardzo trafnie opisuje to co robimy.

Z każdym naszym meblem dajemy Wam to co najlepsze. Ponadczasowe wzornictwo, jakościowy materiał, sprawdzoną ergonomię, współpracę z lokalnymi społecznościami i fachowcami, wsparcie, historię, emocje i powiew nadmorskiego wiatru. Wszystkiego dobrego Kochani!

RELACJE

Wybieramy lokalnych producentów, ponieważ zależy nam na zaufanych relacjach z utalentowanymi ludźmi. Dokładnie tak, jak w naturze, gdzie liczy się każde ogniwo tworzące doskonale funkcjonujący ekosystem.

Sięgamy po inspiracje z natury

To czyni nasze produkty długowiecznymi

Napraw i używaj dalej!

Wszystkie produkty Tabanda są długowieczne. A jeśli na skutek długiego użytkowania jakiś element się zużyje, wytrze, zabrudzi, zarysuje - zawsze możesz zwrócić się do nas po wsparcie i poradę. Naprawiamy nasze produkty, wymieniamy części.

Poznajmy się

Megi Malinowska

Przebywanie na łonie natury to dla nas sprawa kluczowa.

Podziwianie i wychwytywanie najdrobniejszych szczegółów natury to nasze największe zamiłowanie. W jej otoczeniu od zawsze realizujemy swoje sportowe pasje lub zwyczajnie kontemplujemy widoki i przestrzeń. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za wszystkie chwile, które dane jest nam przeżyć w bliskości przyrody. Te czynią nas jeszcze bardziej wrażliwymi na jej kruchość i ulotność. Projektując nasze meble, za każdym razem sięgamy do tych doświadczeń.

Filip Ludka

Każdy detal naszego mebla jest tak dopracowany jak zrobiłaby to Matka Natura.

W naszych projektach obecne są materiały, z którymi spotykamy się na górskim szlaku oraz formy, kolory i tekstury wyłaniające się z pozornie chaotycznej ciszy.

Tomek Kempa

Każdy nasz mebel wyprodukowany jest w sposób zrównoważony.

Wybieramy lokalnych producentów, gdyż zależy nam na zaufanych relacjach ze zdolnymi ludźmi. Dokładnie w taki sam sposób jak w naturze gdzie liczy się każde ogniwo tworzące idealnie działający ekosystem. Te wartości są niezwykle istotne dla każdego produktu Tabandy.

Bez Was nie ma nas

ŁĄKA BAR

Pyszne miejsce w sercu Gdańska

Dolne Miasto w Gdańsku to dzielnica unikatowa. Można śmiało powiedzieć, że ma w sobie odrobinę londyńskiego Brick Lane i berlińskiego Kreuzberg’a. Dlatego właśnie Piotr aka Baho, właściciel Łąki i nasz przyjaciel, upodobał sobie to miejsce.

CAFE MANGGHA

Kultowa kawiarnia w Krakowie, inspirowana japońskim origami.

Cafe Manggha to niezwykła muzealna kawiarnia, która wyznacza drogę innym tego typu miejscom w Polsce.

FOXFIRES czyli Zorza Polarna

Mini Boutique Hotel

Aga i Paul sprzedali dom w Anglii i spakowali samochód w sierpniu 2018, aby przenieść się na stałe do Laponii. To była długa jazda przez osiem krajów i siedem przejść granicznych. Wkońcu dotarli do Levi, aby rozpocząć nowe życie w dziczy.

Napisz do nas